Випускники тернопільських шкіл продемонстрували високі результати на НМТ, здобувши максимальні 200 балів з профільних предметів.
Випускники тернопільських шкіл продемонстрували високі результати на НМТ, здобувши максимальні 200 балів з профільних предметів.