Тернопільські підлітки сворюють фільм-фентезі

Кінематографічний проект під назвою «Знайди мене в наступному столітті» цього літа започаткували 16-річні підлітки, учні тернопільських шкіл.

Аліна Завітій, Максим Мартинчук та Діана Борецька — головні автори даного задуму, який загалом втілюють в життя дев’ятеро друзів — однолітків та однодумців. Школярі створюють кінострічку самостійно. Роблять все самі, без допомоги дорослих — від написання сценарію, розподілу ролей та самого процесу кінозйомок, що відбувається не лише у Тернополі, а й на теренах області. Це успішне починання активно підтримують їхні батьки та друзі.

Сюжетна лінія майбутнього фільму-фентезі «Знайди мене в наступному столітті» розвивається навколо непростої долі головного героя, який… шукає своєї смерті. Молодому юнакові судилося жити впродовж багатьох століть, він не може природньо перейти у кращий зі світів внаслідок чар злої чаклунки…

«Основна мета нашого проекту — це продемонструвати наскільки погано й безрадісно жити на світі без жодних почуттів та емоцій. А ще підтвердити давно відому істину: кожна людина — унікальна й неповторна, найголовнішим є її внутрішній світ», — розповідає один з організаторів проекту Аліна Завітій.

На сьогоднішній день молоді творці захоплюючої кінострічки вже встигли відзняти й змонтувати трейлер. Планується, що майбутній фільм триватиме понад годину. Як відзначають його автори, реалізація такого проекту — це додатковий стимул для їхнього вступу по закінченню школи у Київський національний університет культури і мистецтв. Крім цього, у подальших планах молодих людей — заснування громадської організації під назвою «Майбутнє минулого покоління», що допомагатиме обдарованій молоді Тернопільщини реалізувати себе на творчій ниві.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *