Філарет благословив тернопільського депутата

У селі Мала Іловиця Шумського району 12 травня відбулось урочисте богослужіння з нагоди молитовного вшанування пам’яті святого преподобного схиігумена Амфілохія Почаївського. Сотні вірян з’їхалися з усіх куточків України, щоб вшанувати Святого Амфілохія, який ще за життя зцілював душі та тіла тисяч людей, у своїй маленькій капличці на цвинтарі приймав щодня до п’ятиста хворих і знедолених.

Святкову Божественну Літургію очолив архиєпископ Тернопільський і Кременецький Нестора у співслужінні єпископа Тернопільського і Теребовлянського Павла та численного духовенства з Тернопільської, Волинської, Рівненської, Дрогобицько-Самбірської, Хмельницької, Львівської та інших єпархій УПЦ Київського Патріархату.

Після урочистої літургії Владика Нестор нагородив депутата Тернопільської обласної ради Володимира Бобка «за заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та побожним українським народом» і вручив йому Благословенну патріаршу грамоту з відзнакою.

“Дуже символічно, що саме на молитовних вшануваннях схиігумена Амфілохія Почаївського, в селі Мала Іловиця на Шумщині, на тому місці де він жив та зцілював тіла та душі тисяч людей, а тепер з допомогою Михайла Головка постав храм, я отримав з рук архієпископа Тернопільського та Кременецького Нестора Благословенну патріаршу грамоту з відзнакою.
Добре пам’ятаю ще ті часи, коли дії на об’єднання церков в єдину помісну церкву не надто вітались, а на закладенні наріжного каменя храму в Іловиці окрім парафіян були і “беркута”…
“Беркутів”вже нема, єдина помісна українська церква це офіційний курс держави, а “свободівці” і далі працюють на благо Української держави та Української церкви навіть якщо не всім це до вподоби”, – зазначив Володимир Олегович.

 

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *