Тернопільський слуга, треш та новий уряд

У середу, 4 березня, Верховна Рада планує розпустити уряд Гончарука. На засіданні фракції «Слуга народу» ввечері 3 березня було прийнято рішення задовольнити заяву прем’єр-міністра про відставку.

За інформацією, вже є кандидати на посади в уряді. За попередньою інформацією:

Прем’єр – Денис Шмигаль

Мінекономіки – Роман Жуковський

Мінфін – Ігор Уманський

Генпрокурор- Сергій Іонушас

Мінагро – Тимофій Милованов

МВС – Арсен Аваков

Міноборони – Андрій Таран

Мінінфраструктури – Олексій Оржель

Мінтот – Олексій Рєзніков

МОЗ – Ілля Ємець

Мінспорту – Вадим Гутцайт

Віце-прем’єр ОПК – Олег Коростильов.

До слова, главу МОЗ Зоряну Скалецьку правляча партія має намір відправити у відставку прямо з Нових Санжар.

Проте, поки не відомо чи всі нардепи проголосують за відставку. У вівторок, 3 березня, під час пленарного засідання Верховної Ради було зафіксоване листування народного депутата партії Слуга народу з Тернопільщини Ігоря Василіва та головного антикорупціонера України Віталія Шабуніна. З повідомлення стає очевидним, що Шабунін веде кампанію по підбуренню депутатів фракції Слуга народу до саботажу голосування за відставку генпрокурора Рябошапки, прем’єра Гончарука та директора НАБУ Артема Ситника, яке відбудеться завтра 4 березня, з ініціативи Президента Зеленського. Антикорупціонер разом з Слугою Василівим зійшлися на думці, що в так званій змові з Росією зацікавлені бізнесмен Ігор Коломойський і міністр Внутрішнішніх справ Арсен Аваков.

«Завтра визначальний прямо день. Якщо весь цей треш вдається, то країною рулитиме Коломой з Аваковим. Ще посваритися з заходом і вже восени від безвиході взяти гроші в Росії», – пише Шабунін.

На що нардеп від Тернопільщини дав ствердну відповідь.

Нагадуємо, Ігор Василів вже не вперше критикує дії президента і своїх колег по партії.

Поширити:

Post Author: Diana