освіта

Тернополян запрошують на Бібліофест

У Тернополі 28-30 вересня на різних бібліотечних локаціях міста проходитиме одинадцятий щорічний загальноміський фестиваль «Бібліофест «Бібліотек@: від стереотипів до креативності».

Упродовж трьох фестивальних днів на поціновувачів книги, видавців та читачів чекає цікава програма, у межах якої – різноманітні акції, виставки, презентації, майстеркласи та творчі зустрічі.

Розпочнеться Бібліофест-XІ з урочистостей на Театральному майдані 28 вересня о 12:00 год. Цього дня на відвідувачів заходу у кінотеатрі «Злата» очікуватимуть книгозустрічі із зірковими гостями Анастасією Нікуліною та Максом Кідруком.

У програмі наступного дня, 29 вересня: філателістична виставка у центральній міській бібліотеці з нагоди 155-річчя від дня народження Михайла Грушевського, презентації книжкових новинок видавництв «Book+бренди+тренди у бібліотеці-філії №5, майтерклас просто неба, літературні презентації тернопільських видавництв та реліз проєкту «Літературні одкровення коронованих письменників Тернопілля».

У четвер, 30 вересня, в Українському домі «Перемога» відбудуться заходи з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек та урочисте закриття фестивалю.

 

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *