Тернополяни більше не зможуть користуватися російськими сайтами

Блокування доступу до соціальних мереж «ВКонтакте » і «Однокласники» є гарячою темою сьогоднішнього дня. Активні юзери соціалок обурюються, підписують петиції про скасування заборони на улюблені сайти і навіть погрожують третім майданом.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко підписав указ про нові санкції проти Росії, які передбачають заборону  соцмереж «ВКонтакте » і «Однокласники», а також блокують доступ до сайтів Mail.Ru Group і Яндекса (сам пошуковик буде працювати).

Під санкції потрапляють сайти антивірусних компаній “Лабораторія Касперського” і DrWeb, програма управління бізнесом «1С» (тим хто працює в цій системі, можна буде продовжити користуватися програмою, але без можливості встановити оновлення).

Також буде заблоковано активи, заборону на транзакції і мовлення російських телекомпаній: “ТВ Центр”, РБК, ВГТРК, “НТВ-Плюс”, “Зірка”, ТНТ, РЕН, ОТР.

Загалом у списку 468 компаній і 1228 фізичних осіб.

Термін санкцій для юридичних осіб продовжується терміном на 1-3 роки, для фізичних – терміном на 1-5 років, а також – безстроково.

Указ вступає в дію після оприлюднення його в офіційних друкованих виданнях, не пізніше як у 15-денний строк після підписання.

 

Поширити:

Post Author: Diana