Тернополю потрібне таксі для тварин

Як виявляється, у деяких тернопільських таксі почали брати додаткову плату за перевезення тварин. І не має значення чи це велика собака, чи маленький хом’ячок, все одно доведеться викласти додаткових 50 гривень до лічильника.

Про це у соцмережі написала тернополянка Оксана Відяшова:

«Розчарування сьогоднішнього дня – таксі «Пілот»!

Виявляється в них за перевезення тварин + 50 грн. до лічильниа! Віднедавна.

Я на Київську за 100 грн. доїхала.

Водій поставив перед фактом, приїхавши на замовлення, але, оскільки, я запізнювалась , змушена була погодитись. .

Може я чогось не розумію. Але хіба диспетчер не мала мені про це по телефону сказати. Натомість, коли я згодом перетелефонувала, щоб прояснити ситуацію , диспетчер сказала, що я мала повідомити, що їду з твариною. З якого дива, якщо до того таких нововведень не було!?

« зайдіть на наш сайт». З якого дива!? Знову ж таки. Я ж таксі не з нету викликаю! Замість музики, яка грає під час очікування, краще б записали інформаційний ролик про зміни у сервісі і тарифах…

.P.S: а ми постійні клієнти, до речі!!! .

P.S: а коли чоловік подзвонив, ніби замовляючи таксі, і сказав, що він з хом‘ячком, знявся шухер ( дівчата між собою порадились) і сказали, що 50грн. не залежно, яка тварина. «Та заховайте його в кишеню»- порекомендувала вкінці добра дівчинка. .

Від сьогоднішнього дня ми на «Пілоті» не їздимо . Шкода», – пише розчарована жінка.

До слова, додаткову плату тернопільські таксисти беруть не лише за перевезення домашніх улюбленців. Буває ввечері машину годі зловити, оператори повідомляють що всі автівки заняті, а тим часом таксисти, спокійно куняють в салонах авто, погоджуючись відвезти пасажира лише з умовою +50 гривень до лічильника.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *