Трійка тернополян втрапила в афери онлайн-шахраїв

Поліцейські попереджають жителів Тернопільщини, аби вони не довіряли стороннім особам та не переходили за сумнівними посиланнями.

Наразі, поліція працює над встановленням обставин у трьох випадках шахрайства, які основані на онлайн-торгівлі. Один із тернополян розмістив оголошення про продаж музичного інструменту. Невдовзі він отримав дзвінок від потенційного покупця, узгодивши умови шахрай скинув йому посилання за яким постраждалий перейшов. Там він заповнив платіжну форму, вказав свої особисті дані та карту, але виявилося сайт – фішинговий. Скориставшись отриманими даними, зловмисник зняв із рахунку потерпілого 24 тисячі гривень. Подібна афера трапилася з тернополянкою, внаслідок цього з її рахунку зникли 800 гривень.  Третя потерпіла – тернополянка, яка хотіла купити меблі, скинула передоплату в 2500 грн та продавець вимкнув свій телефон і надалі перестав спілкуватися із нею.

Національна поліція у Тернопільській області радить, коли ви проводите переписку з подавцем (покупцем) не переходьте за посиланнями, які вони надсилають. Краще уникати передоплати при покупці товару онлайн, а робити це лише після отримання та перевірки на пошті.

Поширити:

Post Author: Diana