У Нараївській громаді ремонтують дорогу

Хід виконання ремонтних робіт на автошляхах місцевого значення — на особистому контролі у голови Тернопільської обласної ради Михайла Головка. Днями очільник краю разом із депутатом Тернопільської обласної ради Володимиром Мисиком оглянули якість виконання ремонту дорожнього покриття у селі Нараїв.

«У рамках програми відновлення доріг у Тернопільській області продовжуємо ремонтні роботи на автошляхах місцевого значення. До нас зверталися жителі села Нараїв, де дорога потребувала нагального ремонту. Більше чотирьох мільйонів гривень ми спрямували на ремонтні роботи цьогоріч. В майбутньому плануємо продовжити відновлення доріг у громаді», — розповів Михайло Головко.

Михайло Йосифович висловив слова вдячності всім депутатам за підтримку ініціативи щодо відновлення місцевих автошляхів.

«Переконаний, роботи продовжимо і в наступному році. Наше завдання — забезпечити всіх жителів Тернопільщини комфортними та безпечними дорогами!» — наголосив голова обласної ради.

За словами представника фракції ВО «Свобода» у Тернопільській обласній раді Володимира Мисика, проблема транспортного сполучення турбує жителів Нараївської громади не перший рік.

«Така ситуація склалася через відсутність якісної дороги. Людям важко дістатися Бережан й інших населених пунктів. Саме ця каденція Тернопільської обласної ради, завдячуючи голові — Михайлу Головку, добилася того, щоб виділити кошти на проведення ремонтів автошляхів. Це — тільки початок. Насамперед, розпочинаємо відновлення та будівництво доріг у тих населених пунктах області, де їх люди не бачили десятиліттями. Зокрема, в Нараєві. Ми й надалі докладатимемо максимум зусиль, щоб у кожній громаді краю були безпечні дороги», — відзначив Володимир Мисик.

Поширити:

Post Author: Diana