У Шульганівці відбулися урочистості нагоди 50-річного ювілею священичих свячень пароха о. Романа Гончарика

Нещодавно Преосвященний Владика Дмитро Григорак, ЧСВВ, – Єпарх Бучацький очолив Архієрейську Святу Літургію у храмі Архистратига Михаїла с. Шульганівка, з нагоди 50-річного ювілею священичих свячень багаторічного пароха о. Романа Гончарика.

Після Святої Літургії о. Дмитром Ненчиним – канцлером єпархії, була зачитана подячна грамота о. Роману Гончарику від Владики Дмитра – єпарха Бучацького, з нагоди ювілею священства, а також Декрет від Патріарха Святослава Шевчука – Глави УГКЦ, про найменування о. Романа Гончарика митрофорним протоієреєм та правом носити митру.

Вітали о. Романа з такими визначними подіями в його житті і Владика Дмитро, і духовенство єпархії, гості, а насамперед вдячні парафіяни с. Шульганівки, місцева влада, церковний комітет, хор, братство та сестринство, молитовні спільноти, школярі та дошкільнята найтеплішими словами. Всі разом приготували для ювіляра концерт, відеофільм спогадів про подвижницьке та ревне служіння священнослужителя. Адже вже 18 років о. Р. Гончарик веде свою паству до Небесного Єрусалиму, переживає разом із ними і радості, і смутки, є для них добрим будівничим, мудрим та розсудливим духовним батьком, у якого «І любов, і строгість,  й доброта разом переплелися».

З великою любов’ю та пошаною, засвідчивши своєю присутністю, відгукувалися про священника парафіяни із попередніх парафій, де колись служив о. Роман, а це і с. Пробіжна, і с. Біла, і с. Сосулівка, і м. Чорткова.

«Нехай Господь Бог щедро Вам усім віддячить», – звернувся до присутніх ювіляр.

шульганівка3

шульганівка 2

шульганівка

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *