ліки

У теребовлянській амбулаторії відкрили сучасний педіатричний блок

Минулого тижня відкрив двері оновлений після капітального ремонту педіатричний блок в Теребовлянській амбулаторії загальної практики сімейної медицини №1.

Тут знаходиться рецепція, два кабінети лікарів-педіатрів та кабінет профілактичних щеплень. Також для малечі облаштували ігрову зону та телевізор, де можна під час очікування подивитися мультики.

Завдяки договору, який Теребовлянський центр первинної медико-санітарної допомоги підписав із Національною службою здоров’я на обслуговування жителів району, комунальне некомерційне підприємство заробило кошти. Саме їх і було використано на проведення ремонтів та закупівлю меблів і обладнання.

Довідково:

Теребовлянська амбулаторія загальної практики сімейної медиини №1 є структурним підрозділом комунального некомерційного підприємства Теребовлянської районної ради «Теребовлянський центр первинної медико-санітарної допомоги». Тут мешканцям району надають амбулаторно-поліклінічну допомогу 8 сімейних лікарів та 3 педіатри. В умовах амбулаторії діти і дорослі можуть пройти огляд і лікування сімейного лікаря, педіатра, отримати направлення на консультацію до вузьких спеціалістів, рецепти на медикаменти за програмою «Доступні ліки» та для пільгової категорії пацієнтів. В амбулаторії проводиться щеплення та маніпуляції різного характеру дітям та дорослим, лікування в денному стаціонарі за призначенням свого лікаря, швидкі тести, лабораторні дослідження (загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою, загальний аналіз сечі, глюкоза крові, загальний холестерин та ін.). Всі послуги є на 100% безоплатними для кожного пацієнта, котрий підписав декларацію із сімейним лікарем.

 

 

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *