У тернопільській лікарні відкрили оновлене відділення кардіології та трансплантології

Днями відкрили сучасне відділення кардіохірургії та трансплантології у КНП «Тернопільська обласна клінічна лікарня» ТОР.

Роботи тривали близько року. Вартість проекту – 4,5 млн грн.

Окрім того, встановлене сучасне обладнання, з допомогою якого можна проводити всі види хірургічних втручань на серці та судинах. Також, у закладі створено умови для трансплантології.

Понад 50 кращих фахівців закладу надаватимуть допомогу жителям нашої області. У відділенні проводитимуть надскладні операції з використанням сучасних методик лікування.

«Ця подія — визначна не лише для колективу лікарні, а й для всієї нашої області. Переконаний, за допомогою нового обладнання, яке є у відділенні, наші високопрофесійні медики зможуть проводити надскладні, та вкрай необхідні для порятунку людей, операції. Ми, в свою чергу, пишаємося, що комунальні заклади охорони здоров’я Тернопільської обласної ради розвиваються, і у них надають якісну допомогу пацієнтам не лише з Тернопільщини, а й з усієї України.

У КНП «Тернопільська обласна клінічна лікарня» ТОР боряться за життя поранених українських Захисників. Медики лікарні вкладають душу в кожного пацієнта та з батьківською опікою приходять на допомогу кожному! Нехай те добро, яке Ви віддаєте, повертається до Вас сторицею, шановні медики! Нехай у новому відділенні праця приносить ще більше задоволення Вам і користі суспільству!», – зазначив голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

До слова, ще до відкриття оновленого відділення у лікарні медики за більше, ніж чотири роки, провели сотні операцій з судинної хірургії.

 

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *