У тернопільському громадському транспорті не можна розраховуватись готівкою

Вчора, 1 жовтня, у Тернополі вступили у дію нові тарифи на проїзд у громадському транспорті, а оплату за проїзд відтепер здійснити можна лише у безготівковій формі.

Розпочала функціонувати у міському громадському траснпорті і нова послуга «Єдиний квиток», що дає можливість пасажирам впродовж 30-ти хвилин безкоштовно пересісти в інший автобус чи тролейбус без повторної сплати за проїзд. Доступна послуга як в муніципальних автобусах та тролейбусах, так і в автобусах приватних перевізників («маршрутках»).

Так, з 1 жовтня сплатити за проїзд у тролейбусах або автобусах Тернополя можна:

  • безконтактною банківською картою;
  • пристроєм з функцією NFC;
  • «Соціальною картою тернополянина»;
  •  неперсоніфікованим електронним квитком або разовим проїзним квитком.

Вартість проїзду у міському громадському транспорті відтепер є однаковою як для тролейбусів, так і для автобусів (в звичайному режимі руху і в режимі маршрутного таксі ) та становить:

  • 8 гривень – при розрахунку за проїзд у тролейбусі, комунальному автобусі або маршрутному таксі «Соціальною картою тернополянина»;
  • 9 гривень – для пасажирів, що здійснюватимуть оплату за проїзд у міському громадському транспорті неперсоніфікованим електронним квитком (так званим проїзним квитком);
  • 10 гривень – для пасажирів, що сплачуватимуть за проїзд у громадському транспорті  безконтактною банківською картою, пристроєм з функцією NFC або разовим проїзним квитком.

Усю систему пільг на проїзд у громадському транспорті для учнів, студентів, пенсіонерів, учасникв бойових дій та інших пільгових категорій населення збережено.

У Тернополі функціонує 44 авторизованих пункти, де можна буде придбати неперсоніфікований електронний квиток для проїзду у громадському транспорті, поповнити його та поповнити «Соціальну карту тернополянина».

Придбати разовий квиток на проїзд у громадському транспорті можна в терміналах самообслуговування EasyPay, яких у Тернополі налічується більше 110 одиниць у різних мікрорайонах міста.

Окрім того, тернополянам нагадують про можливість виготовлення персоніфікованого електронного квитка для проїзду у міському громадському транспорті «Соціальна карта тернополянина». Пункти оформлення знаходяться за адресами: вул. В’ячеслава Чорновола, 1 (ІІ поверх) та у Центрі надання адміністративних послуг (вул. Князя Острозького, 6). Подати заявку на виготовлення персоніфікованого електронного квитка можна також онлайн на Порталі тернополянина.

На порталі можна також поповнити «Соціальну карту тернополянина» або перевірити її баланс.

Поширити:

Post Author: Diana