У Тернополі евакуйовуватимуть автомобілі припарковані з порушеннями

Управління муніципальної інспекції з 1 липня розпочало роботу з евакуації транспортних засобів, які припарковані з порушенням правил паркування. Загалом у місті працюватиме два комунальні евакуатори.

«На початку липня завершилося облаштування міського арештмайданчика на вул. Бережанській, на якому будуть зберігатися тимчасово евакуйовані транспортні засоби. Відповідно до ст.122 ч.3 КУ «Про адміністративні правопорушення» є визначений перелік місць, де припарковані автомобілі створюють суттєві перешкоди для руху і підлягають евакуації, – розповідає начальник у управління муніципальної інспекції Ігор Максимів.  – Перед евакуацією автомобіля проводиться його фотофіксація, така ж фотофіксація проводиться і після  привезення автомобіля на арештмайданчик. Ці фото будуть доступні власнику або водію транспортного засобу, який має при собі відповідні документи».

Вартість транспортування транспортного засобу на спеціальний майданчик(стоянку) повною масою:

до 2000 включно – за послугу -720 грн.

від 2000 до 3000 – за послугу – 840 грн.

від 3000 кг – за послугу – 1080 грн.

Вартість зберігання транспортного засобу на спеціальному майданчику(стоянці):

за першу-сьому добу включно – за добу – 144 грн.

за кожну наступну добу починаючи з восьмої доби – за добу –  24 грн.

Для повернення транспортного засобу водію або власнику транспортного засобу необхідно звернутися на арештмайданчик за адресою вул.Бережанська та сплатити штрафу, за послуги транспортування  та зберігання.

Інформація про евакуйовані на території міста автомобілі буде розміщуватися на сайті Тернопільської міської ради https://inspector.rada.te.ua/

Поширити:

Post Author: Diana