У Тернополі на території школи №18 облаштували сучасний легкоатлетичний стадіон з футбольним полем

«Капітальний ремонт спортивного майданчика: легкоатлетичний стадіон із футбольним полем» – сьомий проект-переможець «Громадського бюджету-2021» у категорії «Великі», який успішно реалізований у цьому році в Тернополі.

Облаштували нову спортивну локацію на території школи №18, і уже від початку навчального року її активно використовують як учні для уроків та позакласного дозвілля, такі  і жителі прилеглих будинків.

Під час реалізації проекту старе асфальтобетонне покриття майданчика було замінено на сучасне безпечне покриття для занять легкою атлеликою, обладнано стрибкову яму, встановлено нові спортивні коснтрукції, облаштовано футбольне поле та локацію для відпочинку.

Таке оновлення значно підвищує рівень безпеки та знижує травматизм для учнів під час уроків фізкультури. Окрім цього, це покращує естетичний вигляд шкільного подвір’я та надає можливість одразу кільком групам одночасно займатися спортом на цій території.

Нагадаємо, переможцями «Громадського бюджету-2021» стали 7 великих та 14 малих проектів. Усі вони будуть реалізовані до кінця поточного року.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *