міськрада

У Тернополі обговорили ключові аспекти молодіжної політики

У рамках Всеукраїнського молодіжного форуму «МолоДійТе», який цими вихідними проходить у Тернополі, в Українському домі «Перемога» відбулася панельна дискусія щодо обговорення ключових проблем, які є актуальними для молоді.

Долучився до панельної дискусії на тему «Що треба молоді сьогодні?» і міський голова Сергій Надал.

«Тернопіль отримав статус «Молодіжна столиця України» лише завдяки тому, що з’явилась реальна співпраця між молодіжними громадськими організаціями та владою міста. Декілька років поспіль нам вдавалось дійти до фіналу, проте далі справа не рухалась. І власне, коли налагодили активну співпрацю, ми отримали це звання та почали реалізовувати нові проєкти,  – зазначив Сергій Надал. – Під час періоду реалізації статусу Молодіжної столиці в рамках усіх проєктів ми також провели соціологічне опитування щодо рівня задоволеності молоді, тим що відбувається у місті та основною проблематикою. Отримавши результат, нам було приємно бачити, що показники у Тернополі – одні з найкращих. Опитування  нам показало, чим молодь задоволена, а де є слабкі місця. Навіть там, де були високі результати, розуміли, що немає меж досконалості. Завдяки цим результатам маємо акценти, на яких потрібно зосередити увагу в майбутньому, а це, зокрема, питання безпеки і булінгу, а також економічної гарантованості майбутнього».

Участь в панельній дискусії щодо обговорення ключових проблем, які зараз хвилюють молодь, також взяли провідні спікери та експерти, серед яких:

Сергій Притула – телеведучий, волонтер, громадський та політичний діяч;

Євген Глібовицький – викладач Київської школи економіки, засновник компанії pro.mova, член наглядової ради Суспільного мовлення;

Тарас Деркач – керівник Career Hub;

Олена Прусіновська –  координаторка програми Study Tours to Poland;

Максим Черкашин –  співорганізатор музичного фестивалю «Файне місто», керівник громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад».

Нагадаємо, форум у Тернополі тривав впродовж 25-26 вересня. Цьогорічний форум є підсумком двох років статусу «Молодіжна столиця України – Тернопіль», і 26 вересня на Театральному майдані відбуласяя передача статусу від Тернополя місту Острог.

Поширити:

Post Author: Diana