У Тернополі оголосили переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка

У Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка  «Намалюй свою «МРІЮ».

Конкурс організували з метою виховання у дітей національно-патріотичних почуттів та любові до України, популяризації видатної постаті Олега Антонова та професії авіаконструктора серед учнів закладів освіти області й учнів спеціалізованих мистецьких навчальних закладів тощо. Конкурсні роботи учасників відтворили тему авіамоделювання та літальних апаратів.

Переможців обирали у трьох вікових категоріях: молодшій — від 5 до 9-ти років,    середній — від 10 до 13-ти років, старшій — від 14 до 18-ти років.

За рішенням журі переможцями у молодшій віковій категорії стали:

– диплом I ступеня — Свирида Ірина Іванівна, учениця 2-го класу Росохацької ЗОШ І-ІІІ ст. Чортківського району (вчитель Канюк Надія Богданівна);

– диплом  II ступеня — Дацко Ольга Павлівна, учениця 2-го класу Кам’янківської ЗОШ І-ІІІ ст. Підволочиської ОТГ (вчитель Дацко Лілія Василівна);1

– диплом  III ступеня — Гнатюк Маргарита Олександрівна, учениця гуртка образотворчого мистецтва Лановецького міського комунального будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Яцула Олег В’ячеславович).

У середній віковій категорії перемогу отримали:

 – диплом I ступеня — Макара Андрій Петрович, учень 7-го класу Тернопільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-економічний ліцей №9 ім Іванни Блажкевич» (вчитель Фугель Світлана Богданівна);

– диплом  II ступеня — Старинська Катерина Богданівна, учениця 5-го класу Кам’янківської ЗОШ І-ІІІ ст. Підволочиської ОТГ (вчитель Старинська Інна Володимирівна);

– диплом  III ступеня — Курчак Наталія Віталіївна, учениця 7-го класу спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ст. ім. О.Маковея з поглибленим вивченням технологій та технологічних дисциплін м. Заліщики (вчитель Вістовська Ганна Зеновіївна).

У старшій віковій категорії відзначили:

– диплом I ступеня — Посунько Юлія Сергіївна, учениця 10-го класу Тернопільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-економічний ліцей №9 ім Іванни Блажкевич» (вчитель Фугель Світлана Богданівна);2

– диплом  II ступеня — Петруник Юлія Василівна, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. с. Постолівка Чортківського району (вчитель Жмуд Оксана Василівна);

– диплом  III ступеня — Коцюба Анна Вікторівна, учениця гуртка образотворчого мистецтва Чортківського міського комунального закладу «Палац дітей та юнацтва» (керівник Томашевська Інна Петрівна).

Роботи переможців обласного Конкурсу будуть надіслані до конкурсної комісії  Державного Концерну «Укроборонпром» (м.Київ), — розповідають у ТОКІППО.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *