міськрада

У Тернополі підтримають малий та середній бізнес

З подання Тернопільської міської ради 1 червня стартувала ініціатива з підтримки малого та середнього бізнесу “Соціально-економічна адаптація малого та середнього підприємництва”. Партнерами програми стала громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” та Тернопільське регіональне відділення Асоціації міст України в межах проекту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», міська рада Тернополя.

За мету взяли допомогу суб’єктам підприємництва Тернопільської громади в отримані нових знань, необхідних для підтримки бізнесу та його адаптації в умовах коронавірусу. Підтримка буде спрямована на  написання бізнес-планів, використання сучасних ІТ-технологій та залучення зовнішніх ресурсів для власного розвитку.

«Мале та середнє підприємництво – важливий сегмент економічного розвитку не тільки для Тернопільської територіальної громади, але й України загалом. Пандемія COVID-19 негативно відобразилася на їхній діяльності та значно знизила ефективність ведення бізнесу. Тож зараз ми шукаємо різноманітні шляхи допомоги і підтримки нашим підприємцям, щоб вони могли максимально зберегти свій бізнес та адаптуватися у новій реальності», – наголосив міський голова Сергій Надал.

До ініціативи запрошуються суб’єкти підприємництва, які представляють сімейне чи фермерське господарство, крафтове виробництво або інший напрямок бізнесу та працюють на території Тернопільської міської територіальної громади.

Прийом заявок завершується 15 червня о 17:00 год.

За результатами конкурсного відбору 15 кращих команд (2 учасники у кожній) візьмуть участь у тренінгах та працюватимуть над розвитком свого бізнесу.

В рамках проєкту представники малого та середнього бізнесу:

  • покращать знання з антикризового менеджменту;
  • навчаться застосовувати онлайн-сервіси для продажу своєї продукції;
  • напрацюють бізнес-план;
  • створять власний онлайн-магазин;
  • протаргетують свою продукцію за кошти проєкту;
  • отримають часткове фінансування свого бізнес-плану, якщо він увійде у ТОП-5.

Довідка. Проєкт «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» фінансується урядом Німеччини та Європейським Союзом і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

 

Post Author: Автор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *