У Тернополі представили короткометражний фільм «Просто, грай!»

24 лютого у Тернополі презентували короткометражну стрічку «Просто грай», яка має на меті показати, що немає нічого неможливого і потрібно завжди боротися за свою мрію.

Фільм розповідає про дівчинку з обмеженими можливостями, яка мріє грати на скрипці. На своєму шляху вона стикається із негативом від сторонніх людей та навіть рідних. Але знаходить підтримку у друзях, які повертають їй віру у себе та сили йти до мрії через усі перепони.

Режисером стрічки став Юрій Вітяк, який розповів про основну ідею фільму та його посил до людей.

– У цій стрічці ми захоплюємо декілька тем. Одна із них, це тема інклюзивності, яка на даний момент, на щастя, проговорюється усюди, обговорюють її і в школах. Окрім того стрічка зачіпає проблему цькування та мотивації. А ми хотіли показати, що завжди після грози з’являється веселка, – розповідає Юрій Вітяк. – Нехай в кожного хто подивиться наш фільм, з’явиться теж багато кольорів в житті і вони зрозуміють, що не варто зупинятися. І нехай у світі не можна зробити усього, але можна зробити щось своє, знайти свою місію та слідувати за нею.

У зйомках та створенні фільму взяли участь юні актори кіношколи, які разом із режисером, оператором, режисером монтажу та іншими учасниками, зуміли зробити фільм за невелику кількість часу. І хоча для декого із молодих акторів дана стрічка стала дебютом, вони зуміли впоратися зі своєю роботою на вищому рівні.

 

Поширити:

Post Author: Diana