У Тернополі триває будівництво “Водної арени”

У Тернополі триває процес будівництва масштабного Центру веслування та водних видів спорту «Водна арена «Тернопіль»», яке розпочалося у 2017 році.

Планується, що після завершення будівництва він стане потужним центром веслування та водних видів спорту, де можна буде проводити будь-які міжнародні змагання з тих видів спорту, які практикуються на так званій «тихій воді».

Спорудження водної арени триває вже другий рік, і на будівництво Центру веслування та водних видів спорту цього року, як і минулого року, виділено 17 млн. грн., 7 млн. грн. з яких фінансується за кошти бюджету Тернопільської громади, а інші кошти – з Державного фонду регіонального розвитку.

За ці гроші в цьому році планують завершити усі будівельні роботи. Зокрема, тут буде здійснено благоустрій території, влаштування пішохідних доріжок, заїздів та виїздів, будуть збудовані суддівські вишки, трибуни, підтрибунні приміщення, місця для перебування спортсменів, місця для зберігання інвентаря,  додаткові інфраструктурні елементи та інше.

У 2020 році тут планують провести завершальні роботи, зокрема добудуть старт-фініш, обвідний канал, а також систему відведення води і стоків.

Нагадаємо, капсула під будівництво унікального Центру веслування та водних видів спорту «Водна арена «Тернопіль»» була закладена 20 липня 2017 року.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *