У Тернополі урочисто відкрили новий спортивний комплекс

У Тернополі 16 листопада в житловому районі «Кутківці» відкрили новий сучасний спортивний комплекс Західноукраїнського національного університету, будівництво якого тривало майже два роки.

«Дорогі друзі, вітаю всіх із появою ще одного чудового спортивного об’єкта на території нашого міста. Приємно зазначити, що спорт стає модним, і що з кожним роком збільшується запит серед мешканців Тернополя на створення таких комплексів. Відтепер на оновленій спортивній локації зможуть тренуватися та активно проводити дозвілля як студенти класичного університету Тернополя, так і школярі та мешканці мікрорайону. Тож бажаю студентам нових спортивних здобутків, а мешканцям – гарного відпочинку і міцного здоров’я. Впевнений, що сучасний об’єкт інфраструктури, який ми сьогодні відкрили, сприятиме успішному розвитку спорту у нашому краю, надихатиме на зміцнення позицій України у світовій та європейській спільнотах», – зазначив під час урочистостей очільник Тернополя Сергій Надал.

На спортивному майданчику облаштовано сучасне футбольне поле, легкоатлетичні доріжки, тенісний корт, волейбольний та баскетбольний майданчики, комфортна глядацька трибуна з накриттям.

Поширити:

Post Author: Diana