У Тернополі відбулося виїзне засідання колегії Державної служби України з питань праці

Вчора, 1 жовтня, у Тернополі відбулося виїзне засідання колегії Державної служби України з питань праці за участі заступниці Міністра економіки Світлани Глущенко.

Пріоритетними напрямами, над якими сьогодні працює служба і надалі залишається зниження рівня незадекларованої праці та безпека найманих працівників.

Участь у засіданні колегії взяв і міський голова Тернополя Сергій Надал, зазначивши, що через тіньову зайнятість бюджети недотримують кошти, а громадян позбавляють належних соціальних гарантій.

«На порядку денному є два важливі питання – це легалізація заробітної плати та безпека праці. Ці напрями є також пріоритетними у роботі міської ради Тернополя, оскільки це не лише виведення з тіні заробітної плати,  надходження до місцевого та державного бюджетів, а це першочергово забезпечення соціальних гарантій для людей», – резюмував Сергій Надал.

Під час засідання колегії т.в.о. голови Держпраці України Віталій Сажієнко висловив подяку керівництву міста за активну співпрацю та сприяння у роботі інспекторів територіального органу Держпраці, адже саме на території Тернопільщини розробляються та впроваджуються новели у забезпеченні системного підходу до планування заходів щодо здійснення державного нагляду.

Як зазначають у Держпраці України, від злагодженої роботи служби та органів місцевого самоврядування залежить, як роботодавці дотримуватимуться норм чинного трудового законодавства та з охорони і гігієни праці, а також щодо створення належних і безпечних умов праці, вчасної та справної сплати податків.

Серед іншого, члени колегії проаналізували стан охорони праці та промислової безпеки на підприємствах Тернопільщини, зосередили увагу на зниженні рівня виробничого травматизму та проведенні превентивних заходів.

Поширити:

Post Author: Diana