У Тернополі відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби

Цими вихідними в Тернополі у фізкультурно-оздоровчому комплексі, що на вул.Братів Бойчуків, 4-А,  відбувся IX Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам’яті Євгена Ворка.

Цьогоріч у змаганнях взяли участь близько 100 борців із Тернополя, Києва, Харкова, Рівного, Одеси, Кременчука, Запоріжжя, Мукачева, Білої Церкви та Донецької області, адже цей турнір був відбірковим до складу національної збірної для участі у Чемпіонаті Світу U-20, який проходитиме 15-21 серпня в Софії (Болгарія).

За результатами турніру переможцем став вихованець «КДЮСШ з греко-римської боротьби», Тернопільської обласної «Школи вищої спортивної майстерності» Володимир Войтович у ваговій категорії 60 кг.

Президент федерації греко-римської боротьби Тернопільської області Михайло Головко зазначив, що наш край багатий на талановитих спортсменів.

«Переконаний, що наша молодь і надалі показуватиме не менш високі результати. Адже навіть незважаючи на повномасштабне московське вторгнення в Україні, наші борці не втрачають свого запалу та продовжують тренуватися та виборювати перемоги. Бажаю нашим спортсменам підкорювати нові вершини та впевнено йти до поставлених цілей! Пишаємось Вами! Слава Україні!», – наголосив Михайло Головко.

 

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *