міськрада

У Тернополі відкрили офіс європейської IT-компанії

Днями у Тернополі  відбулось урочисте відкриття нового офісу чеської компанії «Unicorn Systems» – це  компанії зі штаб-квартирою у Празі (Чеська Республіка), що працює на міжнародному ІТ-ринку майже 30 років та надає комплексні послуги в сфері інформаційних систем та інформаційно-комунікаційних технологій.

Як зазначають представник компанії, Тернопіль – комфортне місто для роботи та проживання, окрім того тут є ВНЗ, які навчають студентів у сфері IT.

«Відкриття офісу на 44-ри робочих місця – це важливий крок як для компанії, так і для Тернополя. Нам місто подобається, воно затишне, – зазначає голова українського офісу Володимир Погойда. – На даний момент ми вже знайшли декілька працівників, про які добре відгукуються клієнти. Відзначу, що відкриття офісу – це лише початок, оскільки у нас зараз працює близько 15 спеціалістів, проте ми плануємо забезпечити ще близько 30 робочих місць».

На відкритті офісу «Unicorn Systems» побував міський голова Сергій Надал, який привітав представників компанії та працівників з відкриттям офісу у нашому місті та побажав компанії розвитку.

«Відкриття офісу та розвиток IT-сфери у нашому місті – це чудова можливість для випускників наших університетів після здобуття освіти залишатися у місті, мати хорошу роботу та гідну зарплату, – зазначив Сергій Надал. – У Тернополя є великий потенціал, адже у місті навчається понад 40 000 студентів у різних сферах, тому, надіємося, IT-сектор та інші суміжні сфери розвиватимуться активно і надалі».

Довідково:

«Unicorn Systems» – це європейська компанія зі штаб-квартирою у Празі, Чеська Республіка, що працює на міжнародному ІТ-ринку майже з 1990 року. У  2010 році компанія відкрила перший офіс у Києві. Зараз в компанії в різних країнах Європи працює понад 2500 людей на найбільших системних проектах для компаній в енергетиці, банківському та страховому ринку, виробництві.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *