міськрада

У Тернополі відзначили кращих поетів та письменників

З нагоди 35-річчя від дня створення Тернопільської обласної організації Національної спілки письменників України, міський голова Сергій Надал спільно з головою спілки Олександром Смиком відзначили кращих майстрів пера подяками, нагородними знаками та цінними подарунками.

Зокрема, за сумлінну творчу працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток української літератури очільник Тернополя нагородив Дарію Чубату, Олега Германа, Ірину Мацко, Юрія Матевощука, Зоряну Замкову, Лесю Романчук, Сергія Лазо та Ніну Фіалко.

«Ви робите святу справу – словом закликаєте людей бути людьми, поєднувати серце з розумом і щодня доводите, що слово залишається найдієвішою зброєю нашого часу. А як говорив Оноре де Бальзак: «Письменник існує лише тоді, коли тверді його переконання». Ваші переконання завжди були тверді, як граніт. Ви існували для українців та України, навіть в часи тоталітарного режиму Ви стали справжніми провідниками українських національних інтересів, стали творцями незалежної України», – наголосив Сергій Надал.

Міський голова побажав усім письменникам та поетам Тернопільської обласної організації Національної спілки письменників України істинного натхнення, наснаги до творчості та вдячних читачів.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *