міськрада

У Тернополі вшанували пам’ять Патріарха Йосифа Сліпого

Священослужителі, представники влади та громадськості вшанували пам’ять видатного сина українського народу Патріарха Йосифа Сліпого з нагоди 125-річчя з його дня народження. До пам’ятника Патріарху, який знаходиться біля Архикатедрального Собору поклали квіти і відслужили молебень. Участь у заході взяв міський голова Сергій Надал.

Очільник Тернополя зазначив, що вклад Патріарха Йосифа у всі сфери українського суспільства дуже великий.

«Його життя — це боротьба за право триматися українців своїх найперше духовних та культурних традицій. Це боротьба за право жити на своїй Богом даній землі у своїй державі. Це право залишатися собою, – зазначив Сергій Надал. – Патріарх Йосиф був провісником відродження української незалежності та державності у часи, коли інші про це говорили з сумнівом».

Міський голова також зазначив, що настанови Патріарха залишаються актуальними і досі. Особливо вони важливі у скрутні часи, бо змушують працювати попри зневіру, яку часто сіє ворог.  Адже Патріарх Йосиф говорив: «Вчіться на світлих сторінках української історії і працюйте над собою так, щоб Ви здобули те, за що Ваші Батьки змагались, терпіли і вмирали».

Поширити:

Post Author: Diana