У Тернополі з’явилося ще одне Почесне Консульство (фото, відео)

У Тернополі відкрилося Почесне Консульство Республіки Литва. На відкриття установи завітали Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс та Віце-міністр закордонних справ Литовської Республіки Дарюс Скусявічюс, а також представники місцевої влади.

Почесним Консулом Литовської Республіки у Тернополі став Ярослав Візняк.

«Почесне Консульство – це острівець, який представляє громадян литовської республіки. Також, це співпраця, де ми притягуємо туристів та інвесторів на територію України та з України в Європу», – зазначив пан Ярослав.

За словами Надзвичайного та Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні Марюса Януконіса, цей день надважливий у стосунках Литви та України.

“Коли на міжнародному рівні хороші відносини, то й між регіонами вони будуть підтримуватись. Думаю разом ми зможемо реалізувати багато різноманітних проектів у різних сферах. Сьогодні ми відкриваємо 11 Почесне консульство Литви в Україні, а це означає, що відносини міцні і перспективні”, – зауважив Марюс Януконіс.

Нагадаємо, у Тернополі це вже третє Почесне Консульство. Окрім литовського у нашому місті працюють консульства Вірменії та Угорщини.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *