У Тернополі запрацює потужне виробництво текстилю провідних світових брендів

Бельгійська група компаній «Монкс Інтернешнл» розпочинає у Тернополі реалізацію інвестиційного проекту з виробництва тканин для меблевої промисловості та пошиття наматрацників.

«Розвиток економіки та залучення інвестицій в громаду є одним із пріоритетів у нашій роботі. Оскільки це робочі місця для  тернополян, сплачені податки у наш бюджет, розвиток міської інфраструктури і формування позитивного іміджу міста. Ми намагаємось працювати таким чином, щоб вітчизняні та іноземні інвестори були задоволені умовами ведення бізнесу. Сьогодні ми з радістю вітаємо нових інвесторів у Тернополі – відому транснаціональну компанію «Монкс Інтернешнл», яка має заводи в Бельгії, США, Чехії, Китаї, Індії та інших країнах і володіє 12 світовими брендами», –  розповів мер Тернополя Сергій Надал.

Менеджер з розвитку проектів компанії «Монкс Інтернешнл» Крістел Бішоп подякувала за теплий прийом та розповіла про плани щодо майбутньої співпраці.

«Ми дуже раді працювати у Тернополі і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю. Одна із наших 12 міжнародних компаній спеціалізується на виготовленні текстилю, тож у Тернополі вироблятимуть нитки для прядіння, що йтимуть на експорт. Як тільки бізнес успішно запрацює, то в наших планах побудувати у вашому місті новий завод. Адже тут ми маємо усю необхідну підтримку для роботи».

До слова, 28 квітня 2021 року підписано угоду про довгострокову оренду виробничих площ площею 6500кв.м. і вже в червні-липні планується відкриття першої черги ткацької фабрики та фабрики з пошиття наматрацників провідних світових брендів. В рамках реалізації першої черги виробництва планується створення біля 150 робочих місць, а в подальшому – 500-600 робочих місць.

Поширити:

Post Author: Diana