Усіх бажаючих запрошують стати виховниками в скаутській організації Пласт

Запрошують усіх, хто має бажання зробити важливий внесок у формуванні свідомої та активної молоді, приєднатися до скаутської організації Пласт.

Пласт – це скаутська організація, яка відома своїми видатними вихованцями, які зробили значний внесок у розвиток культури та розбудову Української держави. Серед них – Степан Бандера, Роман Шухевич, Квітка Цісик, Любомир Гузар, Богдан Гаврилишин та багато інших. Бути членом Пласту для них означало більше, ніж просто належати до організації – це було вихованням, яке допомогло їм сформувати свою національну ідентичність, набути корисних знань та навичок, які вони використовували в подальшій діяльності. Все це вони отримали від своїх виховників.

Виховники у Пласті – це не просто педагоги, а волонтери, які передають свій досвід, надихають та формують національну свідомість у молодших поколінь. Серед обов’язків виховників – ведення пластових гуртків для дітей віком від 6 до 18 років, або юнаків віком від 11 до 18 років, зайняття адміністративних посад в осередках, становлення інструкторами з певних напрямків чи спеціалізацій.

Долучитися до Пласту дуже просто. Заповніть анкету за посиланням: http://surl.li/rajzf і станьте частиною важливого руху, який формує молодь свідомою та готовою до майбутніх викликів.

Повідомляють у Тернопільській міській раді.

Поширити: