В Озернянській громаді ремонтують дорогу

На Тернопільщині тривають ремонти доріг місцевого значення. Цими днями ремонтні роботи здійснюються на відрізку дороги Озерна-Богданівка.

Перевірили стан та якість виконання робіт на даній ділянці голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко та депутат Тернопільської районної ради Володимир Бобко.

«Разом із головою Тернопільської обласної ради Михайлом Головком перевірив хід та якість ремонтних робіт на дорогах в Озернянській громаді.

Мені вдвічі приємно це робити, адже в цих місцях я виріс, по цій дорозі я хлопчаком їздив ровером і з тих пір дороги тут не ремонтувалися.

У минулій каденції в статусі депутата Тернопільської обласної ради, як член дорожньої комісії, я неодноразово ініціював виділення коштів на ремонт цих доріг. Вже тоді процес відновлення автошляхів, які з’єднують населені пункти громади, розпочався. Зараз я вже не депутат обласної ради, але Озернянській громаді пощастило мати місцевих депутатів від ВО «Свобода», які приїжджали до голови обласної ради та донесли необхідність продовження ремонтних робіт на цьому відрізку.

Як бачимо, тут вже розпочався ремонт, який забезпечить хороший проїзд до села Данилівці.  У майбутньому, завдяки добрій співпраці між головою громади, якого обиратимуть вже наступної весни, та обласним керівництвом, ремонт цієї ділянки, сподіваюся, завершиться повністю. Адже дуже важливо щоб дороги, які сполучають населені пункти в громаді, були у хорошому стані», – зазначив Володимир Бобко.

Поширити:

Post Author: Diana