Варіанти сніданків, які допоможуть зробити фігуру ідеальною

Жир в районі живота є поширеною проблемою, як серед чоловіків, так і жінок. Позбутися від нього допоможуть не тільки фізичні вправи, але і дотримання здорової дієти. Щоб правильно харчуватися протягом дня, слід споживати правильні продукти на сніданок.

Пропонуємо 5 варіантів ранкового приймання їжі, які допоможуть позбутися жиру на животі.

Йогурт

Ряд досліджень продемонстрував результати, які довели, що йогурт на сніданок вкрай корисний для людей, що борються із зайвою вагою. Добровольці, які частіше їли йогурт вранці, швидше і помітніше позбавлялися від зайвих кілограмів, при цьому зберігали м’язову масу, на відміну від тих учасників, хто не вживав йогурт. Оскільки в цьому продукті міститься велика кількість кальцію, фахівці роблять висновок, що речовина має велике значення для тих людей, що худнуть. Кальцій в раціоні підтримує масу м’язів, допомагає спалювати зайві калорії і прибирати жир, в тому числі на животі. Крім цього, в йогурті присутній високий рівень білків, який необхідний для спалювання жиру. Водночас необхідно пам’ятати, що користь для здоров’я можна відчути тільки в разі вживання натуральних йогуртів. Продукт, який містить різні смакові добавки, містить велику кількість цукру та інших шкідливих для здоров’я компонентів.

Яйця

У цьому продукті присутня велика кількість поживних речовин, при цьому в яйцях мало вуглеводів і жирів. Експерти рекомендують робити омлет з овочами на сніданок, або готувати яйця-пашот. Таке приймання їжі містить мало жирів, при цьому воно дозволить насититися і довго не відчувати почуття голоду.

Каша

На сніданок корисно споживати вуглеводи з низьким глікемічним індексом. Для цього ідеально підійде вівсяна каша. Якщо доповнити її молоком, то вийде повноцінне здорове приймання їжі. У вівсянку можна додавати натуральний йогурт або фрукти. Якщо ви любите солодкі каші, то замість цукру краще використовувати мед.

Нут

Цей продукт є вкрай багатим джерелом харчових волокон. Крім клітковини він містить білок в такій кількості, що робить сніданок ідеальним для людей, що борються із зайвою вагою. Щоб страва стала більш ситною і максимально поживною, слід додавати в неї овочі.

Манка з овочами

Незвичайне поєднання допоможе урізноманітнити сніданок і при цьому дотримуватися правил здорового харчування. У подібній страві міститься великий обсяг клітковини, що важливо для позбавлення від зайвих кілограмів. У ній міститься невелика кількість жиру і високий рівень хорошого холестерину. Однак при обсмажуванні манки з овочами слід додавати, як можна менше олії.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *