Як виглядає зсередини здана в експлуатацію «Водна арена «Тернопіль»»

«Водна арена «Тернопіль»», яку ще минулого місяця приїжджав проінспектувати сам президент Зеленський, досі знаходиться в незавершеному стані. Ззовні будівля виглядає гарно, проте всередині вона зовсім не готова до експлуатації.

«Вгадайте, де це я? На «Водній арені». Так-так, саме тій, що так помпезно недавно офіційно  проревізував, читайте – “відкрив”  сам найбільший будівник України –   Зеленський! Зверху – примарафечена, а в середині – затяжний ремонт.

Така й політика ЗЕкомнади: зверху  блиск, шоу, мішура, спалахи фотокамер, а в середині  –  бардак, облуплені реформи,   непрофесіоналізм,  промосковське нутро, пережитки брежнєвізму… І ремонт тій команді вже не допоможе!», – зазначає депутат Тернопільської обласної ради Михайло Тимошик.

Нагадаємо, ще на початку місяця ми писали про те, що «Водну арену «Тернопіль»», аналогів якої немає в Україні, та яка має стати першим водним каналом європейського рівня, 17 вересня здано в експлуатацію. Відповідність закінченого будівництва об’єкта та його готовність до експлуатації підтверджує сертифікат. Проте, незважаючи на це, всередині будівлі досі тривають ремонтні роботи і дивлячись на результат цих робіт, схоже, що завершаться вони не скоро…

Поширити:

Post Author: Diana