Юних тернополян запрошують на презентацію книги та зустріч із міським головою

У п’ятницю, 27 серпня, у приміщенні Тернопільської міської ради (вул. Листопадова, 5) відбудеться презентація інтерактивної дитячої книги «У міста є я» за авторством засновниці Міжнародного саміту мерів Ірини Озимок.

Це перша книга в Україні, яка розповідає юним читачам про механізми функціонування міст та роль жителів  у формуванні майбутнього своєї громади.

В межах заходу запланована також зустріч маленьких тернополян віком 6-10 років з міським головою Сергієм Надалом та авторкою книги для обговорення справ у  місті і напрацювання спільних ідей щодо вдосконалення Тернополя.

Подія пройде в інтерактивному форматі з цікавими завданнями про місто. Початок зустрічі о 13:00 год.

Учасники заходу матимуть змогу поставити запитання міському голові, відвідати його кабінет, дізнатися більше про транспорт, воду, тепло, сміття, дитячу участь, а також запропонувати власні ідеї для якісних змін у місті.

Маленькі тернополяни  «попрацюють» у сесійній залі, аби детально ознайомитися з роботою місцевої влади.

Для участі у заході необхідно попередньо зареєструватись.

Дедлайн реєстрації: 20 серпня, 14:00 год.

Увага! Через епідеміологічну ситуацію кількість учасників зустрічі обмежена, тому просимо зауважити, що участь Вашої дитини у заході буде можлива лише після письмового підтвердження, а заповнена форма не є автоматичною перепусткою на захід.

Подія організовується в рамках співпраці Тернопільської міської ради та Western NIS Enterprise Fund.

Довідка. «У міста є Я» – інтерактивна книга-ілюстрація про те, як функціонує місто та яку роль виконують у ньому жителі. Це своєрідний путівник для читачів містом, який дає змогу переосмислити власну роль у громаді та усвідомити, ким ми хочемо бути – відповідальними громадянами чи просто спостерігачами за міськими процесами. Книга не лише розповідає про функціонування міст, а заохочує до участі у якісних змінах.

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом 150 млн доларів США, заснований за фінансування уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Фонд має понад 25 років досвіду успішного інвестування у підприємства малого та середнього бізнесу. З 2015 року Фонд реалізовує програму технічної допомоги в Україні та Молдові на загальну суму $35 млн, основними елементами якої є сприяння експорту, місцевий економічний розвиток, соціальне інвестування та економічне лідерство. WNISEF фінансує інноваційні, високоефективні програми, що спрямовані на здійснення реформ та змінюють життя звичайних людей в Україні та Молдові.

Поширити:

Post Author: Diana