З незадекларованого авто тернопільського нардепа зняли запчастини

У Києві з автомобіля нардепа від Тернопільщини Ігора Василіва невідомі зняли фари та дзеркала заднього виду.

Днями народний депутат звернувся до поліції з повідомленням, що з автомобіля Audi Q7, яким він користується, невідомі зняли передні фари та дзеркала заднього виду, коли автомобіль був припаркований біля житлового будинку в Печерському районі столиці.

До слова, про даний автомобіль немає жодної згадки у декларації народного депутата, яку він подавав ще у травні минулого року. У розділі «Транспортні засоби» Ігор Василів вказав п’ять автомобілів. Два з них – PORSCHE CAYENNE 2004 року та Land Rove  Range Rover 2006 року декларує друга дружина нардепа Марія Сметаніна. У своїй власності Василів вказав лише вантажівки DAF 95 XF 430 1998 року, MAN 1998 року, а також FIAT DUCATO 1994 року. Кому ж належить далеко недешевий позашляховик Audi Q7 залишається таємницею.

Нагадаємо, що навіть у випадку, якщо авто належить дружині чи іншим родичам нардепа, а він ним користується, про що чистосердечно признався у власній заяві, то зобов’язаний внести зміни у декларацію не пізніше 10-денного терміну. Проте слуга народу цього досі чомусь не зробив. А це означає, що або автівка тільки придбана або ж Василів вирішив приховати її, адже авто не з дешевих.

До слова, Ігор Василів не єдиний нардеп від Тернопільщини, який забуває вказувати про своє майно у декларації. Його колега Андрій Богданець досі не згадав у ній про Ford Edge, який згідно інформації з МРЕО є у його власності.

Поширити:

Post Author: Diana