З центру «Допомога армії від Тернополя» відправлять перші вантажі на передову

Нещодавно на базі управління соціальної політики запрацював центр «Допомога армії від Тернополя», в рамках роботи якого можна безплатно передати посилку для наших захисників на передову.

Сьогодні, 19 червня, з центру відправлять перші вантажі за декількома напрямками у місця дислокації наших військовослужбовців.

Впродовж двох днів тернополяни на гості Тернопільської громади принесли понад 20 посилок, які бажають передати своїм рідним чи друзям або військовим у зону бойових дій. Також, тут доукомплектують передачі тими речами, які наявні у гуманітарних штабах, зокрема, це військова амуніція, тактичне взуття, засоби гігієни та речі першої потреби, спідня білизна, шкарпетки та продукти тривалого зберігання. Окрім того, допомогу також зібрали й волонтери з інших штабів. Тож усі пакунки завантажують і вже вночі вони вирушать за визначеним маршрутом. Першу поїздку здійснять волонтери ГО «Схід та Захід – єдині назавжди», а надалі будуть залучати водіїв, які зголосились доставляти вантажі на передову.

Як зазначає голова ГО «Схід та Захід – єдині назавжди» Василь Конько, передачі доставлять у Запорізьку, Донецьку, Дніпропетровську та Харківську області. Здійснювати доставлення таких вантажів з Тернополя планують кожні 8-10 днів почергово на різні напрямки.

Нагадаємо, в рамках діяльності центру «Допомоги армії від Тернополя» на засіданні виконавчого комітету прийнято рішення про виділення коштів з резервного фонду бюджету Тернопільської міської територіальної громади для придбання 450 л паливно-мастильних матеріалів та передачі їх ГО «Схід та Захід єдині назавжди» для перевезення гуманітарної допомоги на передову.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *