Запрошення заблукати у печері

Як відомо, Тернопільщина багата на дивовижні кам’яні лабіринти, які завжди приваблювали туристів. Подорожі та дослідження печер любителями пригод досягає свого піку в міжсезоння. Але печери не терплять легковажності, між підземних ходів дуже легко заблукати, а от щоб відшукати загубленого потрібні неабиякі зусилля та досвід.

До Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку ТМГО «Тернопільський інститут медійних інновацій» спільно з інтернет-виданням «Тернопільська мережева газета» організовує спортивно-інтелектуальну туристичну пригоду «Безпека туриста». Захід проводиться під егідою Тернопільської обласної державної адміністрації, за фінансової підтримки відділу туризму ТОДА, за сприянням пошуково-рятувального відділення АРЗ СП Управління ДСНС України в Тернопільській області та КП Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр», а також за підтримки ТМГО Клуб спелеологів Поділля м.Тернопіль та МГО Клуб спелеологів Кристал м.Чортків.

До участі у квесті запрошуються журналісти, які зможуть на собі відчути всі складнощі та нюанси роботи рятувальника чи спелеолога у печерах, а також дізнаються всі тонкощі та правила відвідування печер, та як поводитися у випадку якщо  там заблукав.

Захід відбудеться 18.11.2017 року (цієї суботи) в печері Млинки, що знаходиться у селі Залісся Чортківського району Тернопільської області.  Учасників буде забезпечено транспортом в обидві сторони та необхідним спорядженням. Кількість місць обмежена.

Всі представники засобів масової інформації, які бажають взяти участь у квесті, можуть звертатися для запису на facebook сторінку до Мирослави Вовни або писати на електронну скриньку myroslava.te.ua@gmail.com . Дедлайн обід четверга, до 15:00.

Поширити:

Post Author: Diana