Зимою дороги Тернопільщини можуть залишитися нерозчищеними

На Тернопільщині можливий сніговий колапс, через те, що чистити дороги від снігу буде нікому. А все це через Управління капітального будівництва Тернопільської обласної державної адміністрації, яке поставило під загрозу зриву важливі для області тендери.

Наприкінці року УКБ оголосило тендери на закупівлю послуг з експлуатаційного утримання доріг місцевого значення. Проте, ці закупівлі перебувають під загрозою зриву, адже управління на чолі з керівником Сергієм Жирним вказало місця постачання послуг яких не існує.

Так місцем постачання (виконання послуг) визначено автомобільні дороги загального користування місцевого значення Шумського, Теребовлянського, Підгаєцького і т.д. районів Тернопільської області. Все б нічого, от тільки відповідно до Постанови ВРУ «Про утворення та ліквідацію районів» від 17.07.2020  року – ці райони ліквідовані, а утворені три нових  райони Тернопільський, Чортківський та Кременецький.

 

Відповідно до ст. 21 ЗУ «Про публічні закупівлі» замовник (в даному випадку УКБ), повинен вказати у тендерній документації обсяг і місце надання послуг. Зрозуміло, що якщо такого місця просто не існує, то і надавати послуги немає де.

Така ситуація може призвести до відміни оголошених тендерів, відтак чистити дороги від снігу просто не буде кому.

Нагадаємо, Сергій Жирний керує УКБ з вересня цього року. За цей термін уродженець Франківщини (до слова, як і голова ТОДА Володимир Труш та його заступник Ігор Дем’янчук) мав би знати територіальний поділ Тернопільщини. Проте, схоже, це, як і порядок на місцевих дорогах, їх мало хвилює…

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *