освіта

Книги, які захоплюють своїм сюжетом та дивують розв’язкою

Сьогодні хочемо поділитися із вами списком книг, які захоплюють своїм цікавим сюжетом та несподіваним завершенням розповіді.

«Брехун серед нас», Карен М. Мак-Манус

Книга розповідає про підлітків, яких залишають відбувати покарання після уроків. Під час цього один із них помирає. З’ясовується, що саме він був засновником онлайн-групи, де виставляли брудні секрети усіх хто навчався у школі. Поліція встановила – смерть не випадкова. Але хто із учнів може бути винен у цій трагедії. Хто тримав образу на хлопця ? А можливо у цій справі замішаний хтось інший, непомітний та надто хитрий?

«Осина Фабрика», Ієн Бенкс

Роман оповідає історію зовсім не про бджіл. Це історія із життя молодого хлопця, Френка, який слідкує за своєю Фабрикою, ділиться підлітковими переживаннями та приховує багато таємниць. Деякі із них не доступні йому самому. У цій історії ви зустрінетеся із сімейними секретами, повними небезпеки, жорстокістю та формуванням підлітка зовсім з іншої сторони. А завершення книги здивує вас не менше, ніж сама розповідь.

«Проста послуга», Дарсі Белл

Як завжди із романами, які екранізуються. Ви не знайдете багато схожого у цій книзі з її телевізійним аналогом. Але історія одна й та сама: зникає подруга непримітної мати-одиначки Стефані. Яка через деякий час починає проживати із чоловіком зниклої. І хоч на початку книги для нас негативним та надто самовпевненим персонажем постає зникла Емілі. Чи насправді Стефані така наївна та проста як здається? Чи вона задумала щось непоправне? А можливо у цій історії є хто, хто керує ними немов ляльками?

«Чорні водяні лілії», Мішель Бюссі

Не один раз за видатні картини билися багато поколінь та цінителів мистецтва. Ця ж історія буде про три етапи життя: дитинство, молодість та старість. У книзі ви стикаєтеся із трьома жінками, які розповідають свою історію. Вони різного віку, з різним баченням життя. Але мають щось схоже. Таємниця, яку вони тримають у секреті від усіх. Адже її розкриття означає, що виходу назад немає. І якщо ти почнеш свою розповідь, зупинити її буде не можливо.

«У лісі-лісі темному», Рут Веа

Коли ви направляєтеся на дівич-вечір старої подруги, яка виходить заміж. Ви не чекаєте, що все піде зовсім не так як очікувалося та завершиться трагічно. Саме така історія прихована на сторінках книги британської письменниці. Вона розповість про дружбу як вона є; відкриє секрети, що давно ховалися у шафі. Та чи може скалічений розум зажити швидше за тіло? Чи краще лікувати тіло, аби тікати навіть не знаючи від кого. Бо хто залишив жахливі шрами на ньому – загадка. Яку чомусь розум заховав. Чи то від того, що це так страшно, чи тому що хтось лише прикидається жертвою.

«Сад метеликів», Дот Гатчисон

Метелики – прекрасні створіння на яких зациклений психопат, що тримає у полоні не одну дівчину. Він вибирав їх обережно, але як годиться – помилився. Одна із них не така проста як здається. Чому вона опиналася тут? Хто керує історією, яку пишуть вони обидва? Жорстокий власник Саду – Садівник та викрадена, понівечена Майя. Саме вона розповідає те, що трапилося у Саду працівникам поліції. Але як з’ясувати чи правдиві її слова. А головне, чому вона така спокійна? Це захисна реакція чи вона щось задумала? І куди зник жорстокий Садівник?

«Вдова», Фіона Бартон

Історія не для всіх, адже у ній викрадають маленьку дівчинку. За справу береться один із найкращих детективів. Який намагається розгадати заплутану історію зникнення маленької Белли. Мати дівчинки щоденно б’ється у істериці за втраченою донькою, але чи була вона хорошою матір’ю. Чи найгірші підозри детектива можуть стати правдою? Але тут з’являться вона – вдова головного підозрюваного. Хто ця жінка? Чи має вона інформацію, що приховує у своєму затишному і великому маєтку? У цьому ви можете розібратися разом із автором цього психологічного трилеру.

 

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *