Тернополян запрошують на виставку акварелей (фоторепортаж)

У Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відкрилася виставка акварелей Анатолія Казмірука.

Незважаючи на те, що роботи аквареліста із Дубно експонувалися по цілому світу, до Тернополя їх він привіз вперше. На виставці представлено 34 картини, переважна більшість з яких пейзажі.

Анатолій Казмірук, який працює з аквареллю вже 35 років зізнається, що ніколи в житті не займався олійним живописом. «Я можу оцінити олійну роботу з першого погляду, але працюю лише з акварелями», – каже митець.

За словами художника, творіння однієї картини займає у нього 3-4 години. Проте є і масштабні роботи, на які потрібно витратити до 10 годин. Однією з таких є улюблена картина митця «Верби».

«Цю роботу я не можу до сих пір перевершити, хоч вона зроблена у 80-му році. В мене її міністр культури хотів купити, але я відмовив у продажі, настільки вона моя найулюбленіша. Просто не можу її перевершити і все. Я  місяць ходив біля тих вербів, вибирав з якої сторони намалювати, було мабуть десять ескізів, це дуже великий формат, який зробити надзвичайно важко», – розповідає пан Анатолій.

Під час відкриття виставки митець в подарунок краєзнавчому музею презентував свою роботу, на якій зображено тернопільський став з надставною церквою та замком.

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *