Активні футболісти Збаражчини просять дозволити грати неповнолітнім

Представники аматорських команд Тернопільщини звернулися до голови Української асоціації футболу Андрія Павелка та голови Асоціації футболу Тернопільщини  Тараса  Юрика з проханням  дозволити грати в аматорських змаганнях з футболу учасникам молодшим 18 років.

«Дивно, коли неповнолітні можуть відвідувати громадський транспорт, торгово-розважальні центри, бари, ресторани, але не можуть грати у футбол. В матчах професійних команд неповнолітні беруть участь (яскравим прикладом є серія пенальті 16-річного воротаря ФК “Ворскли” в півфіналі кубка України), а аматори не можуть. Ми не знайшли жодних обов’язкових рішень щодо цієї заборони на рівні Кабміну, тому вважаємо що цю проблему може та повинна вирішити федерації футболу обласного рівня чи всеукраїнська», – зазначив представник ФК «Нижні Луб’янки», депутат Збаразької райради Тарас Дячун.

У листі йдеться, що така заборона позбавляє можливості  тисячі молодих хлопців займатися улюбленою справою.

«Лист є відкритим.  Кому актуально – підписуйте його шляхом коментарів на кшталт – “ФК Вищі Лубянки”, Збаразький район” та поширюйте, для більшого охоплення в футбольних групах. Футбольна спільнота області є великою і до неї треба прислухатися», – наголошує представник команд.

Представники аматорських команд Тернопільщини звертаються до Ukrainian Association of Football Андрій Павелко (Andrii…

Publiée par Тарас Дячун sur Samedi 11 juillet 2020

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *