прапор

На Тернопільщині розгорнули найдовший державний прапор

У неділю, 22 серпня, мешканці Скала-Подільської громади на Тернопільщині та Гуківської громади на Хмельниччині встановили Національний рекорд України –  розгорнули державний прапор завдовжки у три кілометри.

«Вітаю всіх українців зі встановленням Національного рекорду України!

Напередодні Дня Державного Прапора України та 30-ої річниці відновлення Незалежності України жителі Скала-Подільської територіальної громади Тернопільськоі області та Гуківської територіальної громади Хмельницької області разом розгорнули синьо-жовтий стяг, завдовжки в три кілометри!

Особливі слова вдячності висловлюю понад тисячі українців, які долучилися до реалізації рекорду! Ми вкотре показали, що в єдності — сила українського народу!», – зазначив голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

Після фіксування рекорду представниками Національного реєстру рекордів, відбулася акція «Заплетемо Україну разом», а також святковий концерт, під час якого очільник Тернопільщини вручив відзнаки Тернопільської обласної ради видатним діячам-патріотам нашого краю.

«Мені приємно взяти участь в акції, яка символізує єднання українського народу. Символічно, що синьо-жовтий стяг з’єднав Тернопільську та Хмельницьку області, які колись були розділені та поневолені різними імперіями. Хочеться привітати всіх з Днем відновлення Незалежності України та побажати, щоб наша держава завжди була єдиною, а всім українцям – здоров’я, благополуччя та мирного неба над головою», – наголосив волонтер, учасник-доброволець антитерористичної операції, голова громадської організації «Воля народу Поділля» Володимир Огородник.

Поширити:

Post Author: Diana