облрада

На Тернопільщині відкрили ще один ЦНАП

Сьогодні, 28 травня, в Білецькій сільській територіальній громаді відбулося офіційне відкриття Центру надання адміністративних послуг. Вже кілька місяців воно, разом із віддаленими відділеннями у селах Білецької громади працювало у тестовому режимі.

На відкриття адмінбудівлі завітав голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

«Кроки, що перетворять Україну на європейську країну, яка цивілізовано рухається вперед, тішать нас із вами. Дуже радий, що сьогодні ми відкриваємо ще один ЦНАП в нашій області. Обласна рада від всього депутатського корпусу вітає вас з цією подією. Ми завжди співпрацювали із громадами, – зазначив Михайло Головко, –  процес децентралізації, передання повноваження в громади – це правильний крок до зміцнення демократичних принципів. Ми радіємо кожного разу, коли громада отримує більше повноважень».

У ЦНАПі надаватимуть 176  адміністративних послуг: реєстрація актів цивільного стану, реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання, реєстрація речових прав на нерухоме майно, послуг у сфері земельних питань.

«Я впевнений, що ініціативною роботою керівництва та працівників даної установи, а також іншими урядовими й не урядовими організаціями ця сфера послуг буде розширюватися, й жителі громади, прийшовши сюди отримають всю важливу для них допомогу», – зазначив голова Тернопільської районної ради Віктор Козорог.

Нагадаємо, що в Тернопільській області, вже діють 30 центрів надання адміністративних послуг. Протягом січня-квітня 2021 року ними надано 105,5 тисяч адмінпослуг, з них 21,6 тисяч – у сфері землевпорядкування, 30,9 тис., – з питань реєстрації.

Post Author: Автор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *