За два місяці на Тернопільщині поліція зафіксувала 35 випадків керування електросамокатами у стані сп’яніння та 13 ДТП, у яких є загиблі.
За два місяці на Тернопільщині поліція зафіксувала 35 випадків керування електросамокатами у стані сп’яніння та 13 ДТП, у яких є загиблі.