Виборцям карантин – “слузі” мерседес

Народний депутат від «Слуги народу» Ігор Василів нещодавно зробив собі недешевий подарунок – нову автівку. В час пандемії коронавірусу, поки в лікарнях на його  рідній Тернопільщині не вистачає елементарних засобів захисту, нардеп придбав новенький автомобіль MERCEDES-BENZ E 220 D вартістю 1 300 000 грн.

Про це розповів екс-нардеп Ігор Мосійчук:

«ЛЮДЯМ КАРАНТИН А СЛУГАМ МЕРСЕДЕСИ

Знайомтеся ще одна істота з депутатським мандатом, народний депутат від «Слуги Народа» Ігор Василів обраний по в/о #164 (м. Кременець, Збаражський, Шумський, Лановецький, Підвочийський райони Тернопільщини).

В парламенті входить до так званої групи «соросят».

На своєму виборчому окрузі Василів відомий тим, що фірма безпосередньо близька до нього (користується його сімейною автодорожньою технікою) пиляють бюджетне бабло на ремонті доріг. Якість доріг після цього «ремонту» бачили всі хто мав «щастя» проїхатися цими районами Тернопільщини. А от про себе рідного Василів не забуває ніколи і навіть в часі пандемії…

20 березня 2020 року (в часі розпалу коронавіруса коли українці сиділи на жорсткому карантині а на Тернопільщині просто виникали спалах за спалахом пандемії і лікарі через відсутність елементарних захисних масок просто волали про допомогу на весь світ…) Ігор Василів придбав у лізинг новенький автомобіль MERCEDES-BENZ E 220 D ( 1 300 000 грн) державний номер KA 1054 AE. Зареєстровано це авто поки не працює орган держреєстрації на фірмі яка продала його Василіву в лізинг але це не на довго поки не знімуть карантин і це абсолютно не завадило «автомайданівцю» Василіву розсікати на новенькому «мерсі» Тернопільщиною, розповісти всім друзям та знайомим і навіть відсвяткувати круту покупку…», – пише Мосійчук.

Нагадаємо, донедавна пан Василів їздив на не задекларованому недешевому позашляховику Audi Q7. У власності його дружини в декларації зазначалися PORSCHE CAYENNE та Land Rove  Range Rover. Мабуть тепер, у статусі нардепа, Ігор Василів вирішив «пересісти» на щось ще більш презентабельніше, адже MERCEDES-BENZ E 220 D позиціонують як «найрозумніший бізнес-седан».

Також, ми вже раніше писали про фірму «Вест Роудз Компані», яку ЗМІ пов’язують із Ігорем Василівим, адже її керівництво має безпосереднє відношення до нардепа.

Поширити:

Post Author: Diana