Ще 19 учасників бойових дій з Тернополя отримають грошову компенсацію за земельні ділянки

Сьогодні, 10 червня, на виконавчому комітеті Тернопільської міської ради прийнято рішення про надання грошової компенсації за земельні ділянки для будівництва житла ще 19 особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та які зареєстровані у м. Тернополі. 

Відповідно до рішення, уже незабаром кожен з 19-ти тернополян отримає з бюджету громади понад 75 тис. грн грошової компенсації.

Як зазначає міський голова Сергій Надал, станом на сьогодні таку компенсацію за земельні ділянки для індивідуального будівництва уже отримали 62 учасники бойових дій, зареєстровані на території м. Тернополя, і до кінця року цей реєстр отримувачів ще доповнюватиметься. Кошти будуть виплачуватися у залежності від надходження грошей у бюджет громади.

Зазначимо, що список отримувачів грошової компенсації визначається та формується на засіданнях Ради підтримки учасників антитерористичної операції у відповідності до особистих звернень учасників АТО, і після затвердження протоколу засідання Ради виконкомом, працівники управління соціальної політики виплачують кошти цим військовослужбовцям або членам їх сімей.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *