У Тернополі завершила навчання чергова група громадян, які опанували навички тактичної медицини, мінної безпеки та керування БПЛА.
У Тернополі завершила навчання чергова група громадян, які опанували навички тактичної медицини, мінної безпеки та керування БПЛА.