Тернополяни активно використовують «е-Тернопіль» для подання петицій: уже зареєстровано 22 звернення, які потребують підтримки мешканців.
Позначка: Цифровізація
Як тернополяни оцінюють громадський транспорт в е-Тернопіль
Понад 5000 мешканців Тернополя скористалися застосунком «е-Тернопіль», щоб оцінити якість роботи громадського транспорту та вплинути на покращення пасажирських перевезень.
Ветеранська політика: нова послуга для Захисників
В Україні впроваджують безпаперовий формат надання послуг для ветеранів та їхніх сімей, що значно спрощує доступ до державних пільг.
Затверджено Концепцію цифрової трансформації Тернопільської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки
Тернопільська міська рада активно використовує у своїй діяльності різноманітні інструменти електронного урядування та систематично впроваджує нові муніципальні сервіси. З метою продовження цифрового перетворення громади на черговій сесії була затверджена Концепція цифрової трансформації Тернопільської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки. На даний час у Тернополі успішно працюють: Офіційний сайт Тернопільської міської ради, Цілодобова гаряча […]
Тернополяни можуть відкрити ФОП не виходячи з дому
На порталі «Дія», який запустило Міністерство цифрової трансформації України, вже доступні онлайн 27 публічних послуг, серед яких – і перші спрощені послуги для фізичних осіб – підприємців. В міністерстві запевняють, що раніше, щоб відкрити ФОП, необхідно було заповнити складну форму з 58 рядків – тепер їх лише 12. Так само стало значно простіше та швидше […]

